Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu Hlavné menu 4 Prechod na navigáciu vodorovná

Aktuálne oznamy

začaté konania Kováčová-výrub stromovVytlačiť
 


 
 

Verejná vyhláškaVytlačiť
 


 
 

Obecný úrad - O Z N A M YVytlačiť
 

 

V súvislosti so značným množstvom snehu počas týchto dní Obecný úrad v Kováčovej dôrazne upozorňuje a žiada občanov, ktorí si sami čistia chodníky a vstupy do dvorov pred svojimi rodinnými domami, aby sneh nevyhadzovali späť na cestu, nakoľko tým ohrozujú bezpečnosť cestnej premávky a riskujú prípadné poškodenie motorových vozidiel.    

 

Harmonogram zberu na januára a február 2019.png


 
 

Rozhodnutie o úprave stránkových hodínVytlačiť
 


 
 

Oznam o presťahovaní Obecného úraduVytlačiť
 


 
 

Usmernenie RVPS o povinnej registrácii chovov ošípaných.Vytlačiť
 


 
 

Plnenie programového plánu obce vo volebnom období 2014 – 2018.Vytlačiť
 

Vážení spoluobčania,

na konci štvorročného volebného obdobia sa patrí urobiť odpočet svojej práce a práce poslancov OZ. Predkladám Vám teda stav plnenia programového plánu obce, ktorý bol schválený obecným zastupiteľstvom v marci 2015 a boli doň premietnuté priority na základe stanovísk a požiadaviek starostu a poslancov. Okrem vyhodnotenia jednotlivých bodov sú v ňom uvedené aj aktivity nad rámec plánu, realizáciu ktorých si vyžiadal konkrétna situácia alebo možnosti čerpania prostriedkov mimo rozpočtu obce. V niektorých prípadoch sme museli pred plánmi uprednostniť riešenie havarijných situácií na našich objektoch. Chcem sa poďakovať poslancom za aktívny prístup k plneniu poslaneckých povinností a za ochotu nachádzať spoločné riešenia, často zamerané do budúcnosti. Ďakujem, že sa na úrovni samosprávy nepolitikárčilo a nehľadal sa osobný prospech.

                                                                                                       Ján Izrael, starosta obce


 
 

dnes je: 23.1.2019

meniny má: Miloš

Ako hodnotíte našu stránku?
 
 
35%

 
 
 
33%

 
Počet hlasujúcich: 18074

Za obsah zodpovedá
Obecný úrad Kováčová

Autor fotografií:

webygroup
ÚvodÚvodná stránka